Menu

CYPRYSOWY SORBET KONOPIE "SELECT EDITION" I PRZYTULNE PIŻMO szyprowe SKÓRZANE "SELECT EDITION" toskańskie nuty inspirująca OBŁĘDNA "SELECT EDITION" letnia nowość intrygująca ORCHIDEA "SELECT EDITION" z czarną truflą i porzeczką MADAGASCAR VANILLA DELIKATNA I ZNIEWALAJĄCA B2B SelfService dla punktów dystrybucyjnych Logowanie specjana oferta dostępna w naszym

House Of Glam to świece zapachowe
w których łączymy wyselekcjonowane kompozycje zapachowe z potencjałem naturalnych składników. W House Of Glam łączymy naukę z naturą w szacunku dla zdrowia i przyrody

.

Wyjątkowy aromat naszych produktów przeniesie Cię do strefy relaksu i umili czas spędzany w domu. Dzięki swojej intensywności, nasze świece aromatyzują powietrze w małym pomieszczeniu nawet bez ich odpalania. Wystarczy jednak podpalić knot, by nadać całemu wnętrzu wyjątkowy klimat. Dzięki zaawansowanym recepturom, będących połączeniem naturalnych wosków i maseł kosmetycznych, nasze świece posiadają potwierdzony badaniami status „świec o kosmetycznej czystości spalania” zgodny z wytycznymi WHO dla wnętrz. Jakość spalania świec to przedmiot naszych badań, ale przede wszystkim odpowiedź na pytania konsumentów o wpływ świec zapachowych na zdrowie pulmonologiczne.

Czym się zajmujemy?
CZYLI EWOLUCJA PRODUKTU W POPULARNEJ KATEGORII

Koncepcja rozwoju świec zapachowych o kosmetycznej czystości, będących połączeniem wosków naturalnych i maseł kosmetycznych powstała w 2018 roku.

Dlaczego?

Ze względu na ewolucję w użytkowaniu tego produktu oraz deklaracje marketingowe producentów w social mediach.
Bezpośredni kontakt z drogami oddechowymi a niejednokrotnie ze skórą, to sytuacje w których nie ma miejsca na wątpliwości, czy produkt nie ma negatywnego wpływu na zdrowie pulmonologiczne. Naszedł czas świadomych konsumentów, dla których deklaracje marketingowe muszą mieć poparcie w badaniach. Siła naturalnych składników i rosnący ich udział w składzie wosków sprawiły, iż ewolucja w kategorii świec zapachowych stała się nieunikniona.


Projekt badawczo-rozwojowy współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: „Wsparcie Projektów badawczo – rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa”.

Wszystkie nowości!

    ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA


    X